O nás - team pro výcvik bojových umění a sebeobrany

Vzhledem k více než patnáctileté zkušenosti s rozličnými bojovými uměními, desetileté zkušenosti z práce v bezpečnostních složkách a díky přímé konfrontaci s násilím při výkonu povolání přímo v ulicích, v nočních podnicích, při ochraně osob apod., jsme byli schopni vypracovat systém sebeobrany tak, aby skutečně fungoval. Téměř každý den řešíme v naší bezpečnostní agentuře přestupky a trestné činy, se kterými máme přímé zkušenosti ve službě a proto máme nezkreslenou představu o násilí mezi lidmi a jeho řešení.

Výcvik sebeobrany a bojových umění

Vzhledem k našim bohatým zkušenostem jsme se rozhodli vytvořit funkční systém sebeobrany a předávat tyto naše poznatky široké veřejnosti. Náš systém neustále vylepšujeme a doplňujeme. Reagujeme tak na stále se vyvíjející a zvyšující se bezpečnostní potřeby v závislosti na bezpečnostních rizicích a násilí.

Náš systém je založen především na reálných situacích. Pracujeme s množstvím moderního vybavení pro reálný nácvik technik a modelových situací.

Výcvik sebeobrany

Sebeobrana pro každého

Naše kurzy jsou vhodné pro každého, kdo si uvědomuje, že žijeme ve společnosti, kde k násilnostem skutečně dochází. Ať už to je venku na ulici, ale i doma, kde nás může někdo navštívit i v noci kdy spíme, nebo v práci atd. Zkrátka všude kde se pohybujeme. Případů, kdy k loupežnému přepadení, znásilnění, obtěžování, nebo dokonce k vraždě došlo, je mnoho.

Účinná obrana při napadení

Našim cílem, je seznámit Vás s riziky dnešní doby, s preventivními opatřeními vedoucími k minimalizaci rizik, se základními prostředky pro zvýšení účinné obrany při napadení a řešení situací při samotném napadení. Nezapomínáme ani na zvládnutí situace po vyřešení konfliktu.

Jsme schopni zaměřit výcvik podle požadavků na určité téma.   

 Výcvik sebeobrany